Kariéra

Realitný maklér

Náplňou práce realitného makléra je kompletná starostlivosť o obchodné prípady, začínajúc ich aktívnym vyhľadávaním a končiac odovzdávaním prenajatej alebo predanej nehnuteľnosti. Je to veľmi záživná dynamická práca, ktorá je každý deň obohatená novými ľuďmi a novými skúsenosťami.

Ponúkaný plat

Ohodnotenie na pozícii realitného makléra je skutočne výnimočné a maximálne príjmy nie sú nijako zhora limitované. Je nastavené tak, aby motivovalo makléra pri dosahovaní jeho cieľov. V závislosti od typu pozície, či sa jedná o interného, alebo externého makléra, sa líšia aj konkrétne odmeňovacie podmienky. Rozhodnutie o forme konkrétnej spolupráce je na vzájomnej dohode.

Termín nástupu

Podľa dohody

Druh pracovného pomeru

SZČO / PO

Základnú obsahovú náplň tvorí

  • Akvizícia nových nehnuteľností. Pri akvizícii sa zameriavame prevažne na rezidenčný sektor v prémiových projektoch a lokalitách v Bratislave a okolí.
  • Aktívne vytváranie portfólia klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nadštandardných nehnuteľností a komunikácia s nimi.
  • Spracúvanie konkrétnych nehnuteľností do svojho portfólia pre účely propagácie, súčasťou ktorého je vytváranie ponúk v systéme RIVERS vrátane ich textových podkladov.
  • Kompletný servis pri predaji a prenájme nehnuteľností počas vedenia realitného obchodu.
  • Vytváranie interných analýz cien nehnuteľností.
  • Vedenie obhliadok nehnuteľností s potenciálnymi klientmi.
  • Vedenie obchodných rokovaní.
  • Vytváranie a správa databáz.
  • Pravidelný reporting o stave sprostredkúvanej nehnuteľnosti majiteľovi nehnuteľnosti.

Požiadavky na pozíciu

  • Dosiahnuté vzdelanie: stredoškolské s maturitou.
  • Plynulá znalosť hovorovej a písanej angličtiny je podmienkou.
  • Znalosť viacerých jazykov, ako aj skúsenosť v oblasti predaja je výhodou.
  • Znalosť práce na PC a internet.
  • Vodičský preukaz triedy B.
  • Výborné komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie.
  • Maximálne nasadenie, samostatnosť, flexibilita.

Iné výhody

  • Spolupráca s realitnou kanceláriou, ktorá je lídrom na trhu nadštandardných realít.
  • Jedinečná pracovná atmosféra v priateľskom dynamickom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí.
  • Možnosť profesionálneho rastu.
  • Poskytnutie zázemia (právny servis, fotograf…) na bezproblémové vykonávanie náplne práce.