Ing. Marcela Balogová, RSc.

Najdôležitejšími prísadami úspechu mojej práce sú profesionalita a poznanie ako vychádzať s ľuďmi.

Som vyštudovaný ekonóm. Prvých 16 rokov mojej praxe som pôsobila v bankách, vždy v priamom kontakte s klientom. Najprv v retailovom, neskôr v podnikateľskom segmente. Mám za sebou manažovanie obchodných tímov a starostlivosť o chod pobočky a tieto skúsenosti mi dodnes pomáhajú vychádzať s ľuďmi a s rozvahou riešiť každú situáciu. 

V čase keď na Slovensku začali prvé banky poskytovať hypotekárne financovanie, mala  som šťastie byť toho súčasťou a prispievať k splneniu snov o bývaní individuálnych klientov a úspešných investičných zámerov firiem.  Odvtedy som pri nehnuteľnostiach ostala. Už popri zamestnaní  som si robila kurzy spojené so službami v oblasti realít. 

Od roku 2011 pôsobím ako realitný maklér na full time. Spojenie predošlej bankovej praxe s realitami pomáha riešiť transakcie v širších súvislostiach so zámerom ponúknuť kvalitné bývanie  a kvalitnú investíciu zároveň.  V roku 2015 som spojila moje meno s realitnou kanceláriou RIVERS REAL ESTATE. Vytvára vysoko profesionálne a inovatívne prostredie, kde sa klient môže spoľahnúť na odbornosť, skúsenosť, proklientský prístup, na konci ktorého je úspešná transakcia.  

Referencie

Ponuky makléra