Mgr. Michal Zub, RSc.

Pri práci sa snažím byť vždy dôsledný, bez dôslednosti sa rovnica úspechu nedá dokončiť.

Už počas môjho štúdia na Univerzite Komenského, kde som študoval Management ma zaujímalo obchodovanie. Samotný obchod s nehnuteľnosťami som si vybral ako vhodné odvetvie, kde by som využil svoj zmysel pre obchod. Ako profesionálny športovec vidím dôležitosť rozvážneho prístupu a vytrvalosti pri dosahovaní cieľov, ktoré sú na konci za kvalitnou prípravou, rozvážnymi rozhodnutiami a správnou stratégiou, čo platí nie len pri dosahovaní výsledkov v športe, ale aj pri obchodných prípadoch.

Práci s nehnuteľnosťami sa venujem od roku 2018 kedy som začal pôsobiť samostatne a venoval sa sprostredkovaniu nehnuteľnosti a developerskym projektom. Zároveň sa od roku 2014 venujem vedeniu wakeboardovej akadémie z čoho tiež čerpám skúsenosti pri práci s ľuďmi. K značke RIVERS REAL ESTATE som sa pripojil v roku 2021 kvôli jej dôrazu na profesionalitu a kvalitu služieb, výsledkom čoho je prémiový servis a prezentácia nehnuteľnosti na najvyššej úrovni. V zmysle progresu sa aj ja snažím ísť o krok ďalej, ako sa očakáva a byť tak o krok bližšie k dosiahnutiu stanoveného cieľa v mojej práci.

Obchodovanie s nehnuteľnosťami vnímam ako možnosť využiť svoje skúsenosti.  Byť tu pre mojich klientov k dispozícii na ceste k cieľu, ktorým bude úspešný obchod. Sústredím sa na profesionalitu a snahu viezť obchodné prípady k maximálnej spokojnosti mojich klientov, čo by malo byť pridanou hodnotou v každom obchode v RIVERS REAL ESTATE. 

 

Referencie

Ponuky makléra