Mgr. Peter Mriňák

Robiť len to, čo sa očakáva už nestačí. Klient musí vždy cítiť, že je na prvom mieste.

Prvý kontakt s nehnuteľnosťami som mal ešte v roku 2006 počas štúdia na Univerzite Komenského. Od samotného úvodu som inklinoval k nehnuteľnostiam s pridanou hodnotou. Mojou prvou veľkou skúsenosťou bol predaj kaštieľa zahraničnému investorovi, pričom určite aj táto skúsenosť mala vplyv na moje ďalšie smerovanie.

Od roku 2008 som pôsobil v realitnej spoločnosti, ktorá bola súčasťou medzinárodnej značky Sotheby’s International Realty. Neskôr, už ako riaditeľ, som mal možnosť naplno využiť svoj potenciál vo vzťahu k poskytovaniu nadštandardných služieb pri sprostredkovaní predaja a prenájmu nehnuteľností najmä v Bratislave a okolí. V roku 2014 došlo k transformácii vzťahov vtedajšej spoločnosti, výsledkom čoho bol vznik značky RIVERS REAL ESTATE, ktorú vlastním a aktívne vediem.

Pri práci s nehnuteľnosťami je pre mňa najdôležitejšie, aby klient vnímal, že maklér je tu pre neho, že sa na neho môže kedykoľvek obrátiť a hlavne spoľahnúť. Skrz snahu a profesionálny prístup makléra by v závere spolupráce, či už pri predaji, alebo prenájme, mal klient vnímať províziu nie ako náklad, ale ako dobre investované peniaze do obchodu. 

Ponuky makléra

VILA GEMINI
5i
447 m²
1
VILA GEMINI
5i
414 m²
1