Prečo si vybrať nás?

V RIVERS REAL ESTATE máme spolu viac ako 100 rokov skúseností s realitami, čo je zárukou vysokej odbornosti. Duchom sme však stále mladí a pri práci inovatívni. Základy RIVERS REAL ESTATE siahajú do roku 2008. Poskytujeme profesionálne a nadštandardné služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností najmä v Bratislave a okolí.

V RIVERS REAL ESTATE sú najvyššími cieľmi spokojný zákazník a vytváranie kvalitného portfólia nehnuteľností za opodstatnené ceny. Zameriavame sa primárne na rezidenčný sektor - novostavby bytov, rodinné domy, ale aj staršie nehnuteľnosti s investičným potenciálom. Pre inzerciu využívame ako hlavný portál najkvalitnejší zoznamrealit.sk a sme zakladajúcim členom ZRKS (Združenie realitných kancelárií Slovenska).

V rámci pracovnej divízie RIVERS INVESTMENT ponúkame kompletné služby v oblasti developerských projektov, a to od vyhľadávania a posúdenia investičných príležitostí, až po kompletné nastavenie nových projektov pre predaj.

Skúsenosti

V RIVERS REAL ESTATE pracujeme tvrdo, nehnuteľnostiam sa venujeme každý deň a snažíme sa byť majstrami v našej profesii. Za viac ako desaťročie praxe máme skúsenosti so všetkými typmi obchodov, už či na Slovensku, alebo v zahraničí.

Profesionalita

Už či sa jedná o nastavovanie nových projektov, alebo individuálne nehnuteľnosti, nenechávame nič na náhodu a pokiaľ ide o reálnu požiadavku klienta, snažíme sa nehovoriť nie. K práci pristupujeme zodpovedne a ku klientom s úctou.

Kvalita

Bok po boku nám pri práci pomáha kvalitný tím právnikov či účtovníkov. V oblasti nehnuteľností sme doma a na otázky klientov vždy poznáme alebo nájdeme relevantnú odpoveď. Pri transakciách postupujeme vždy odborne a efektívne, čim šetríme Váš čas a peniaze.