Mgr. Monika Černičková Mihalková

Prekážky sú to čo vidíš, keď sa prestaneš pozerať na svoj cieľ.

Študovala som na Fakulte managementu Univerzity Komenského v Bratislave. Už počas vysokej školy som sa zaujímala o biznis a všetko s ním spojené. 

S radosťou spomínam na to, že môj prvý obchod s nehnuteľnosťami sa mi podarilo zrealizovať už na šiesty deň po nástupe do realitnej kancelárie. Prvý byt som predala na svojej úplne prvej obhliadke v živote a tento úspech ma nesmierne motivoval. Práve vtedy som si uvedomila, že predaj nehnuteľností je moja vysnívaná práca, ktorej sa chcem venovať celý život. 

Realitám sa venujem už 14 rokov, sú pre mňa nielen prácou, ale hlavne poslaním. Záleží mi na tom, aby som každému klientovi poskytla výnimočnú starostlivosť a individuálny prístup, ale zároveň  sprostredkovala profesionálny realitný servis. Mojim cieľom je neustále rozvíjať dlhodobé pracovné vzťahy, rozširovať portfólio svojich klientov a ponúkať kvalitné služby.

Špecializujem sa najmä na projekt Eurovea, v ktorom som zrealizovala predaj už niekoľko desiatok bytov, a rezidenčné nehnuteľnosti v Starom Meste a okolí.

 

Ponuky makléra