RIVERS
EXCLUSIVE

Štandardný balík služieb

Prezentujte svoju nehnuteľnosť na úrovni, ktorú si zaslúži! V prípade, že sa rozhodnete Vašu nehnuteľnosť predať alebo prenajať, ponúkneme Vám množstvo marketingových benefitov a kvalitné služby maklérov s dlhoročnými skúsenosťami.

Základné služby

Cenová analýza

Pri všetkých nehnuteľnostiach, ktoré naberáme do ponuky pripravujeme vstupnú cenovú analýzu, ktorá pozostáva z podrobného posúdenia nehnuteľnosti a nastavenia tak aktuálnej trhovej hodnoty vašej nehnuteľnosti.

Právny servis

Vypracujeme vám kompletnú zmluvnú dokumentáciu v súlade s platnou legislatívou, pre vašu najvyššiu ochranu.

Úhrada základného katastrálneho poplatku

Uhradíme za vás základný katastrálny poplatok vo výške 100 € a zabezpečíme podanie na kataster.

Spracovanie ponuky

3D virtuálna prehliadka

Pripravíme 3D virtuálnu prehliadku vašej nehnuteľnosti a interaktívny pôdorys.

Profesionálne fotky

Vašu nehnuteľnosť nafotí profesionálny fotograf a text inzercie marketingovo spracujeme tak, aby oslovila čo najviac potencionálnych záujemcov.

Základná video produkcia

Vytvoríme kvalitnú video produkciu detailne prezentujúcu vašu nehnuteľnosť.

Marketing

Prezentácia nehnuteľnosti na TOP realitných portáloch

Vašu nehnuteľnosť budeme prezentovať na najnavštevovanejších realitných portáloch. Pravidelne overujeme, na ktorých stránkach je inzercia najefektívnejšia, aby váš predaj prebehol čo najrýchlejšie.

Sociálne siete

Pre úspešný predaj využívame všetky dostupné prostriedky. Vaša profesionálne odprezentovaná nehnuteľnosť sa objaví na všetkých našich sociálnych sieťach.

Označenie nehnuteľnosti reklamnou plachtou

Na vhodné miesto v rámci vašej nehnuteľnosti v prípade vášho želania umiestnime veľmi efektívnu a dobre viditeľnú elegantnú reklamnú plachtu.

Služby RIVERS EXCLUSIVE

V prípade exkluzívnej spoupráce s nami okrem základného servisu, ktorý je u nás sám o sebe na najvyššej úrovni, získate rozšírenú starostlivosť, urýchlené procesy a prémiový marketing. Zabezpečíme pre vás absolútne maximum, ktoré v rámci realitných služieb dokážete získať. Ak pre seba hľadáte vždy len to najlepšie a neuspokojíte sa so štandardom, balík služieb RIVERS EXCLUSIVE je určený práve pre vás. Čerešničkou na torte je, že v RIVERS REAL ESTATE za lepšie zaplatíte menej.

Nadštandardné služby

Zvýhodnená sadzba provízie za naše služby

Za najvyššiu možnú úroveň služieb zaplatíte pri exkluzívnej spolupráci menej ako pri neexkluzívnej spolupráci.

Úhrada zrýchleného katastrálneho poplatku

V cene našich služieb získate zrýchlený vklad do katastra v hodnote 300 €, zmena vlastníka prebehne dvakrát rýchlejšie.

Property management

Pri prenájme vašej nehnuteľnosti získate možnosť vybrať si doplnkovú službu PROPERTY MANAGEMENT, ktorá vás odbremení od akejkoľvek starosti o nehnuteľnosť.

Exkluzívna ponuka

Rozšírená video produkcia

Video prezentácia vašej nehnuteľnosti bude vytvorená s použitím najmodernejšej techniky a v najvyššej kvalite, doplnená o dronové zábery..

Home Staging

Vašu nehnuteľnosť esteticky pripravíme na predaj a vdýchneme jej pocit domova. Správne urobený home staging môže zvýšiť cenu nehnuteľnosti až o 10% a dobu zobchodovania skrátiť až o polovicu.

Pravidelný podrobný report

Vďaka tomu, že ponuku vašej nehnuteľnosť budeme prezentovať exkluzívne iba my, až do úspešného predaja budete pravidelne dostávať podrobný report o všetkých dopytoch a spätných väzbách od záujemcov.

Prémiový marketing

Newsletter

Ponuku vašej nehnuteľnosti zaradíme do pravidelného newslettera pre viac ako 6000 možných klientov.

Umiestnenie na top pozíciach

Inzercia vašej nehnuteľnosti sa bude nachádzať na prémiových pozíciách najväčších realitných portálov a na hlavnej webstránke RIVERS v sekcii "Nehnuteľnosť týždňa".

Prezentácia v SKY PARK a na hradnom kopci

Vaša nehnuteľnosť sa objaví vo výklade na prestížnej adrese v SKY PARK a na Hradnom kopci.