Miroslav Káčer, RSc.

Najcennejšou odmenou je úprimná referencia, za referenciou je čistá a férová práca.

 Od mojich prvých pracovných príležitostí a zamestnaní až po dnešné vlastné podnikanie ma priťahoval obchod a všetko s ním spojené. Práca s klientom má príjemné, avšak aj náročné stránky, čo do každého obchodného prípadu vnáša momenty, kedy má príležitosť vyniknúť naša profesionalita a maximálna odbornosť.

V roku 2007 som sa začal plne venovať obchodu. V úvode som sa niekoľko rokov fokusoval na predaj vozidiel koncernu Volkswagen a neskôr značke BMW. Následne som urobil jedno z najlepších rozhodnutí v mojej profesionálnej kariére a tým bolo, vstúpiť na finančný a realitný trh. Od roku 2014 pôsobím na finančnom trhu v oblasti poskytovania hypotekárnych úverov určených na získanie nového bývanie. Ako jednu z najväčších pridaných hodnôt považujem skutočnosť, že úzko spolupracujem a zastrešujem všetky hypotekárne banky na Slovenskom trhu, čo maximalizuje možnosť získania finančných prostriedkov potrebných k úspešnému uzatvorenie predaja a kúpy nehnuteľnosti. Znamená to, že Vašu nehnuteľnosť vďaka značke RIVERS REAL ESTATE profesionálne a na najvyššej úrovni odprezentujem a strane kupujúceho sa postarám a získanie potrebných financií. Všetko sa udeje pod jednou strechou, čo prináša detailný prehľad o každom aspekte obchodného procesu. 

Spoločnosť RIVERS REAL ESTATE je garanciou vysokej kvality s dôrazom na profesionalitu a pripravenosť uzavrieť každí obchodní prípad v zmysle maximálnej spokojnosti všetkých zúčastnených strán. Byť plnohodnotným partnerom môjho klienta pri jeho životných rozhodnutiach mi ukladá nesmiernu dávku zodpovednosti a zaväzuje ma ku 100% pripravenosti byť  maximálne spoľahlivou a stabilnou oporou.


 

Referencie

Ponuky makléra